نایلون حبابدار

نایلون حبابی در اصل بیش از 50 سال پیش با هدف ایجاد کاغذ دیواری برای جذب طرفداران آوانگارد ساخته شد. با این حال، زمانی که مورد استقبال قرار نگرفت، در مواد بسته بندی محافظی که امروزه می شناسیم استفاده شد.

هدف از بسته بندی با نایلون های ضربه گیر چیست؟

بسته بندی حباب دار یکی از محبوب ترین روش های بسته بندی محافظ است. این یک راه راحت و بسیار موثر برای محافظت از اقلام شکننده در هنگام حمل، جابجایی و ذخیره سازی به دلیل بالشتک نرم است. نایلون حباب دار برای محافظت از همه چیز از اقلام کوچک و سبک گرفته تا محصولات بزرگ و شکننده طراحی شده است. ، محصولی کاملا متنوع است که بسته به اندازه جسم و سطح کوسن مورد نیاز در انواع و اندازه های مختلف موجود می باشد.حباب های موجود در این نوع محصولات دارای اندازه های مختلفی هستند و بسته به محصولی که می خواهید پوشش دهید انتخاب می شوند.پوشش حبابدار ضد الکتریسیته ساکن برای محافظت از کالاهای الکتریکی بسیار مناسب است، زیرا این نوع پوشش حباب دار بار الکترواستاتیکی ایجاد نمی کند.

پاکت‌های حباب‌دار یکی دیگر از گزینه‌های با کاربری آسان و بسته‌بندی آسان با لبه‌ای کشیده و مهر و موم شده است که برای محافظت از اقلام کوچک و ظریف ایده‌آل است.

آیا نایلون حبابدار عایق خوبی است؟

نایلون حبابدار نه تنها برای محافظت از اقلام خوب است، بلکه عایق خوبی نیز می باشد. هوا در یک فضای محدود در برابر تغییرات دما با حرکت مولکول های هوا مقاومت می کند و انتقال انرژی را دشوارتر می کند.

از آنجایی که روکش حباب دار چیزی بیش از حباب های هوا است که در پلاستیک پیچیده شده اند، یک انتخاب محبوب برای عایق کاری خانه ها و مکان های دیگر است.استفاده از نایلون حبابدار به عنوان عایق دارای چندین مزیت است. ابتدا می توان آن را به راحتی با قیچی برش داد تا متناسب با هر شکل و اندازه ای باشد. می توان آن را بدون هیچ گونه الزامات فنی اعمال کرد.

ضربه گیر نایلونی به دلیل سبک بودن می تواند بدون هیچ مشکلی از مکانی به مکان دیگر منتقل شود. با پاشیدن آب روی شیشه و فشار دادن نایلون حباب دار روی آن به راحتی به پنجره ها متصل می شود، نیازی به چسب نیست.

بسته‌بندی حباب‌دار نیز می‌تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد، بسته به اینکه در حالت خوبی با حباب‌های دست نخورده باقی بماند، برای چندین فصل دوام خواهد داشت. آیا روکش حباب دار قابل بازیافت است؟

نایلون حباب دار یک ماده سازگار با محیط زیست است که می تواند بازیافت شود. راه های مختلفی وجود دارد که هم کاربران نهایی و هم تولیدکنندگان می توانند این مواد را بازیافت کنند.

برخی از مناطق آن را همراه با سایر پلاستیک ها مانند کارتن های شیر و کیسه های حامل در مجموعه معمولی خود جمع آوری می کنند. با وارد کردن کدپستی خود در وب‌سایت‌های تخصصی، می‌توانید متوجه شوید که آیا شورای محلی شما پوشش حبابی را می‌پذیرد.

یکی دیگر از راه‌های بازیافت بسته‌بندی حباب‌دار، اگر شورا آن را در منطقه شما نپذیرفت، یافتن یک مکان بازیافت در نزدیکی است که بتوانید آن را به درستی دفع کنید. اگر می‌خواهید مکانی را پیدا کنید که پوشش پلاستیکی را بپذیرد، به راحتی می‌توان از آن برای بسیاری از چیزها، مانند هنر و صنایع دستی یا، به طور خاص، بسته‌بندی استفاده کرد.

اگر محصولی تولید می‌کنید یا کالاهایی را ارسال می‌کنید که نیاز به محافظت دارند، روکش حباب‌دار راه‌حلی سازگار با محیط‌زیست است.

نایلون حبابی از چه چیزی ساخته شده است؟

نایلون حباب دار از پلی اتیلن ساخته شده است که نوعی پلاستیک است و شامل صدها محفظه هوا با فاصله مساوی است. سپس این محفظه‌های هوا به‌عنوان یک بالشتک نرم عمل می‌کنند که در هنگام حرکت غیرمنتظره ضربه را جذب می‌کند و از آسیب دیدن هر محصول بسته‌بندی شده جلوگیری می‌کند.

نایلون حباب دار به صورت رزین پلی اتیلن به شکل دانه های ریز شروع می شود. سپس این دانه های رزین کوچک در آنجا ذوب می شوند و به صورت یک لایه نازک در می آیند و به عنوان ماده پایه برای نایلون حباب دار استفاده می شوند. این فیلم از طریق غلتک هایی که سوراخ های کوچکی در آن وجود دارد صاف می شود و تغذیه می شود.

هنگامی که فیلم از رول عبور می کند، مکش ایجاد می شود تا آن را به داخل سوراخ ها فشار دهد تا حباب های هوا ایجاد شود.

هنگامی که حباب های هوا به داخل فیلم دمیده می شوند، سپس با لایه دوم فیلم مهر و موم می شوند. این هوای داخل را به دام می اندازد.

سپس قبل از اینکه به شکل رول های بزرگی که در سطح جهانی استفاده می شوند، بپیچند و پانچ می کنند.

چقدر طول می کشد تا حباب بسته بندی شود؟

اگر نیاز فوری به بسته‌بندی حباب‌دار و سایر راه‌حل‌های بسته‌بندی محافظ دارید، همه سفارش‌های ما از طیف گسترده‌ای از موجودی‌هایی که در مرکز توزیع خود نگهداری می‌کنیم ارسال می‌شوند.

نکات مثبت و منفی نایلون حبابی چیست؟

استفاده از روکش حبابدار برای محافظت از وسایل شما مزایای زیادی دارد. این شامل

  • آسان برای استفاده
  • مقاومت و دوام
  • سبک وزن
  • خواص عایق خوب
  • به راحتی به شکل و اندازه مورد نیاز تغییر می یابد
  • شفاف برای بازرسی بصری محصول